Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Więcej informacji o biżuteria srebrna sklep

Jest z nami od tysiącleci i pomimo pojawienia się różnych nowych wzorów, w gruncie rzeczy niewiele się zmieniła. Biżuteria stale pełni identyczną funkcję – jest swoistą dekoracją ciała, a także pozwala na wyrażenie swojego ja. Nic zatem zaskakującego, że biżuterię tak samo często noszą panie i panowie, maluchy i dorośli, ludzie z najróżniejszych grup społecznych. Niezależnie od tego, które projekty lubimy, niemal zawsze biżuteria jest wykonywana z tych samych surowców – zwykle ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Bezpieczna srebrna biżuteria

Najważniejszym atutem srebrnej biżuterii okazuje się z całą pewnością to, iż jej używanie pozwala uniknąć różnych dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie sposób zapomnieć także o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niewielkimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro wytrzyma sporo lat, jednak należy prawidłowo je pielęgnować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją zarysować albo zmatowieć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna również być czyszczona w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Należy trzymać ją w pudełku z miękką tkaniną – unikniemy wówczas zarysowań.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]