Bransoletki z koralikami

Bransoletki z koralikami

Jeśli potrzebujesz bransoletek z koralikami, skieruj się tu.

Jeśli pragniemy mieć wyjątkowe bransoletki z koralików, powinniśmy zrobić je własnoręcznie. Naturalnie możemy również kupić je w butiku, jednak nie będą już tak bardzo oryginalne. Warto posiadać tego rodzaju akcesoria, ponieważ sprawdzają się na wszystkie okazje.

Tworzenie bransoletki z koralikami

Najpopularniejszym sposobem powstawania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą koralików, zestawu do szycia i szydełka możemy stworzyć wyjątkową biżuterię. To łatwa technika, dzięki której wykonamy bransoletki o okrągłym fasonie.Ponadto, w Sieci mamy możliwość skorzystania z wielu stron, na których możemy obejrzeć samouczki pokazujące, jak samemu tworzyć bransoletki z koralikami.

Jak zrobić bransoletki z koralikami metodą Peyote?

Bardziej skomplikowanym sposobem pozwalającym na stworzenie falowanej bransoletki jest metoda Peyote. Wymaga ona większego skupienia i dużo wolnego czasu. Do zrobienia bransoletki tym sposobem niezbędna będzie: żyłka lub nitka, koraliki i igła.

Bransoletki z koralikami – wzory

Istnieje bardzo duża liczba schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach zawierających przenikanie kolorystyczne.
Dzisiaj popularne są wirtualne wzory bransoletek. Dzięki nim, robienie biżuterii staje się o wiele szybsze i łatwiejsze.Jeżeli jednak nie jesteśmy uzdolnieni artystycznie albo nie mamy czasu, możemy znaleźć dobrej jakości bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z biżuterią.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]