Co oznaczają nienaturalne linki przychodzące

Co oznaczają nienaturalne linki przychodzące

Nienaturalne linki przychodzące są najistotniejszym powodem, przez który na naszą stronę internetową może być nałożony ban od Google. Czy jest sposób na uniknięcie tych negatywnych obostrzeń?

Nienaturalne linki przychodzące – sztuczne kierowanie odbiorców na stronę

Nienaturalne linki przychodzące to stosowanie ogromnej liczby odsyłaczy kierujących odbiorców na naszą witrynę w sieci. Naruszają one reguły uczciwego SEO stworzone przez firmę Google, ponieważ manipulują miejscem adresu w rezultatach wyszukiwania. Zazwyczaj nienaturalne linki przychodzące pojawiają się pod postacią artykułów promujących przesyconych licznymi frazami. Szerzy się również proces sprzedaży linków, co jest nielegalne. Strona jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, gdy nieprofesjonalne praktyki zostaną wykryte, a to łączy się z gwałtownym zmniejszeniem jej pozycji w wyszukiwarce, nawet o 40 stron.

W jaki sposób usunąć nienaturalne linki przychodzące

Nie zapominajmy, że kiedy na stronę będzie założony filtr w Google za nienaturalne linki, mamy prawo ubiegać się o odtworzenie prawidłowej pozycji w przeglądarce . Proces ten jest jednak bardzo długotrwały i nie daje całkowitego powodzenia. Wyślijmy zapytanie do doświadczonej firmy SEO, jeśli chcemy zwielokrotnić szansę pozbycia się problematycznych filtrów. Fachowcy automatycznie ustalą realną przyczynę i dadzą sobie radę z nienaturalnymi linkami. Nie zapominajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i usuwanie filtrów od Google warto zlecać tylko prestiżowym firmom.