Spływy kajakowe na Dunajcu – dla pracowników firm i turystów

Spływy kajakowe na Dunajcu – dla pracowników firm i turystów

Spływ Dunajcem to idealna forma zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią wszyscy entuzjaści aktywnego wypoczynku. Spływ kajakowy po Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica zapewnia niezapomniane emocje i sporą dawkę adrenaliny. Propozycja jest kierowana dla rozmaitych grup turystów – zarówno osób indywidualnych, rodzin, jak i korporacji, które potrzebują przygotować integrację dla zatrudnionych zespołów. Planujesz podróż w góry i na trasie wycieczki leży Zakopane? Spływ na Dunajcu to atrakcja, której nie powinieneś pominąć.

Dlaczego warto zdecydować się się na spływ kajakowy na Dunajcu?

Dunajec jest rzeką, która daje perfekcyjne warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozwinięta baza turystyczna znajdująca się w pobliżu powoduje, że spływ kajakowy Dunajcem jest bardzo atrakcyjną odmianą aktywności. W rzece żyją również rozmaite gatunki ryb, które można zobaczyć podczas spływu, a malownicze krajobrazy zachwycają. Spływ wiedzie przez Pieniński Park Narodowy, co umożliwia obserwację dzikiej przyrody w pełnej okazałości. By uczestniczyć w spływie, wymagane jest stosowne przeszkolenie oraz podpisanie regulaminu wypożyczalni. Pontonami sterują doświadczeni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Spływ na Dunajcu – odpoczynek w Pieninach

Organizator spływówkajakiem na Dunajcu oferuje klientom do wyboru trzy pakiety – Basic, Active oraz Comfort. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram bądź gumowe kajaki Gumotex Palava, kamizelki, kaski, wiosła i szczelne opakowania. Ze sobą trzeba wziąć spodenki i koszulkę do przebrania, sportowe buty, jak również ręcznik. Oprócz tego w pakiecie Comfort zapewniony jest przewóz busem ze Szczawnicy.