Aktywność dla dzieci i dorosłych – lekcje tenisa

Aktywność dla dzieci i dorosłych – lekcje tenisa

Aktualna oferta nauki tenisa Kraków znajduje się w tym miejscu.

Aktywność fizyczna to współcześnie coraz częstszy sposób na odpoczynek po pracy. Popularne stały się szczególnie lekcje tenisa, które wspaniale polepszają formę oraz chronią przed chorobami. Sprawdźmy jakie pożytki przynosi ten rodzaj wysiłku fizycznego.

Spal kalorie na lekcjach tenisa

Częste ćwiczenia tej dyscypliny przede wszystkim rozbudują tkankę mięśniową i zagwarantują dużą tężyznę fizyczną. Następnym plusem jest poprawa zwinności ciała i ogólnej wytrzymałości organizmu. Warto zauważyć, że rekreacyjne lekcje tenisa przeznaczone są nie tylko dla młodzieży, ale również dla kilkulatków. Jeżeli pragniemy naprawdę zarazić pociechę miłością do tenisa, należy posłać je jak najwcześniej do szkółki tenisowej. Takie lekcje tenisa sprawią, że nasze dziecko szybko zacznie zwyciężać rozmaite turnieje na korcie.

Lekcje tenisa – najlepsze ośrodki w Polsce

Szkoły tenisa wytrenują nie tylko młode talenty. Również osoby starsze mogą z sukcesami uczestniczyć w zajęciach. Wystarczy wziąć udział w szkoleniu z instruktorem, który nauczy nas najważniejszych chwytów oraz poinstruuje w jaki sposób wykonywać forhend. Najbardziej prestiżowe lekcje tenisa odbywają się w ośrodkach w Krakowie i Poznaniu, gdzie systematycznie kształceni są przyszli medaliści. Tak naprawdę nie jest ważne jaki mamy poziom sprawności fizycznej, ale wrodzone predyspozycje i nasze zaangażowanie. Kiedy uczęszczamy na zajęcia hobbistycznie, skoncentrujmy się na czerpaniu radości z poszczególnych setów.

Nasz adres:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]