Zestawy do wibroterapii marki Vitberg – nie tylko dla profesjonalistów

Zestawy do wibroterapii marki Vitberg – nie tylko dla profesjonalistów

Dowiedz się więcej o marce Vitberg - uzupełnij swoją wiedzę!

Z biegiem la wibroterapia znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są aparaty do wibroterapii, służące zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom.

Vitberg – urządzenia do wibroterapii polskiego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, m.in. na: wykrawalnię, dział elektroniki, szwalnię i montownię. Zaprojektowanie urządzenia trwało kilka lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne części poddawane są odpowiednim testom. Poszycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwa do odkażenia.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]