Zestaw RAM Vitberg+ – nie tylko dla sportowców

Zestaw RAM Vitberg+ – nie tylko dla sportowców

Więcej w temacie marki Vitberg na www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY

Nieistotne czy jesteś Panią domu czy zawodowym sportowcem, zapewne zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu podczas ich odwiedzin w siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach, spowolniony metabolizm, stres czy bolące biodro – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg jest polskim producentem modułów do wibroterapii, która w rezultacie wieloletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich części są ręcznie składane. Vitberg dba o ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami, jak również procesami powiazanymi z wibroterapią.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]