Wibroterapia w Polsce – początki i rozwój firmy Vitberg

Wibroterapia w Polsce – początki i rozwój firmy Vitberg

Skieruj się tutaj, jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat marki Vitberg

Zapoznaj się z rozmową serwisu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w produkcji zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zainteresowała się zagadnieniem terapii wibracjami ćwierć lat temu i odtąd skutecznie ulepsza swoje produkty.

Zestawy firmy Vitberg – opinie pacjentów są najważniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie co najmniej od 100 lat, natomiast wytężone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od 40 lat. Wibroterapia może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jednak mają działanie doraźne i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które spotkały się z pozytywną opinią klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można wykorzystać podczas rehabilitacji sportowców, są jednak również przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg prowadzi ponad pięćdziesiąt placówek na terenie kraju, w których możliwe jest wypróbowanie aparatu i przekonanie się o jego skuteczności. Co trzeci odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie posiadać taki zestaw na własność. Z myślą o nich firma Vitberg wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]