Vitberg – historia i produkcja

Vitberg

Dowiedz się jak przebiega wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad 20 lat trudzi się wyrobem aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojej fabryki na kanale YouTube.

Wiele lat doświadczeń w jednym urządzeniu firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu poprawę jakości życia osób cierpiących na różne schorzenia. Pełny aparat składa się z sześciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki rozdzieleniu urządzenia na pojedyncze moduły można swobodnie dobierać do modułu podstawowego poszczególne elementy masujące tak, żeby dopasować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o szczegóły

Do składu urządzeń firmy Vitberg wykorzystywane są tylko elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od polskich wytwórców. Poszycie przygotowane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. Podczas produkcji urządzeń RAM Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elektroniczne elementy sterowania, są ręcznie składane, a następnie indywidualnie sprawdzane przed przekazaniem do sprzedaży.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]