Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu Napieraj.pl

Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu Napieraj.pl

Kliknij tu, jeżeli potrzebujesz szczegółowych wiadomości o marce Vitberg

Co o terapii wibracjami sądzą osoby czynnie uprawiające sport? Czy polecają korzystanie z urządzenia RAM Vitberg+? Jaki wpływ na ciało człowieka mają wibracje?

Urządzenia marki Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od lat wykorzystuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na podniesienie poboru tlenu, a także utlenienie mięśni i krwi. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po intensywnym wysiłku. Nawet jeżeli uprawiamy sport tylko amatorsko, również możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg bez przeszkód można poddać się takiemu zabiegowi w swoim mieszkaniu. Opracowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wybierzemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Nogi, Kręgosłup lub Relaks) oraz intensywność wibracji.

Aparat firmy Vitberg otrzymuje wiele pozytywnych recenzji zarówno od sportowców, rehabilitantów oraz lekarzy, jak i regularnych użytkowników. Podkreślają oni, iż urządzenia pozwalają rozluźnić i odprężyć organizm, co daje odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]