Szkolenia z pierwszej pomocy

Szkolenia z pierwszej pomocy

Kursy z pierwszej pomocy zyskują coraz większą popularność. Różnią się między sobą ceną i metodami nauczania, dlatego lepiej dowiedzieć się wcześniej, co jest szczególnie ważne przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – kto może się zapisać?

Kurs z pierwszej pomocy to kurs, który przyda się każdemu. Nie każdy musi umieć grać na gitarze lub mówić po hiszpańsku, jednak każdy powinien być w stanie udzielić pomocy innym w sytuacji niebezpieczeństwa. Bez względu na wiek warto wiedzieć, jak usztywnić zwichniętą rękę albo jak ułożyć kogoś w pozycji bocznej ustalonej. Świadkiem niebezpiecznego zdarzenia możemy być w każdej chwili: w drodze do szkoły, na wyjeździe, w szkole. Niezmiernie istotne jest, abyze szkolenia z 1. pomocy skorzystali uczniowie szkół, a także pracownicy dużych i małych firm.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile zapłacisz?

Cena kursu 1. pomocy jest zależnazależy od jego długości oraz liczby uczestników. Im więcej godzin zajęć oraz uczestników, tym koszt na 1 uczestnika jest niższy. Jednak, im mniej uczestników, tym więcej wyniesiemy z praktycznej części zajęć. Możemy oczekiwać zniżek w przypadku szkolenia dla kilkudziesięciu osób. Ponadto, w Internecie znajdują się też kursy otwarte – dla nawet stuosobowych grup. Nie musimy organizować szkolenia i zbierać grupy – wystarczy zapisać się na dany kurs.