Psychologiczne badania kierowców i operatorów

Psychologiczne badania kierowców i operatorów

Chcesz dowiedzieć się, komu zlecić badania psychologiczne Bielsko Biała? Na co czekasz? Koniecznie sprawdź www.bielskobadania.pl

Gabinet psychologiczny PSYCHE z Bielska-Białej trudni się przeprowadzaniem psychotestów oraz badań kierowców. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Filomatów 10 (obok przedsiębiorstwa BIELKON, przecznica ulicy Karpackiej).

Pracownia Badań Psychologicznych PSYCHE – czym się zajmujemy?

Naszymi klientami są kierowcy pojazdów samochodowych, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców oraz odmiennych maszyn. Oferta naszych usług dotyczy między innymi testów kierowców po kolizji. Oprócz tego jest również skierowana do tych, którzy przekroczyli dozwoloną ilość punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; testy okresowe; badania operatorów przeróżnych urządzeń; testy pracowników; testy wysokościowe czy psychotechniczne.
Zdajemy sobie sprawę, że są Państwo zajęci, dlatego dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Badania przeprowadzamy zarówno rano, jak i popołudniami. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Dokładny wykaz usług zamieszczony jest na naszej stronie www.

Prosimy o zabranie ze sobą następujących dokumentów: dowód osobisty oraz skierowanie na badania. Zapraszamy na sumienne wykonane i spokojnie przeprowadzone psychotesty.

Nasz adres:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]