Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Dowiedz się więcej o pracy polskiego psychologa Birmingham na psychoterapia-uk.pl

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Dzisiaj z uwagi na Brexit fala emigracji właściwie zanikła, ale nadal nie brak ludzi skorych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii stwarza szereg utrapień, z którymi trudno jest się uporać bez pomocy terapeuty niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju okolicznościach jest potrzebny?

Przebywanie na Wyspach oraz wynikające z tego odseparowanie od rodziny, a także zatrudnienie w obcym kraju, generują cały szereg problemów, którym niezwykle ciężko jest podołać. Rozstanie z rodziną często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto w wielu przypadkach dochodzą także kłopoty z nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem pracy. Brak znajomości języka, który nadal jest dość często spotykany, sprawia, że w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego rodzaju wyjątkowo trudno jest zapanować bez wsparcia psychologa. Dlatego nie wolno obawiać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że informacje , które zostały przekazane podczas wizyty będą powierzone dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się skrywać kłopotów i niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pomaga nazywać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta odbywa się po polsku, dzięki czemu odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Nasz adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339