Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęli się autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po 30-dniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – ocena redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do uruchomienia. Dosłownie w kilka sekund po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje wpływają stymulująco na jelita. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań modułów regulowane jest pilotem. Już po kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

System RAM Vitberg+, który można stosować też przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]