„Kto Cię wyleczy” o urządzeniach firmy Vitberg

„Kto Cię wyleczy” o urządzeniach firmy Vitberg

Sprawdź więcej informacji o marce Vitberg na http://tinyurl.com/y8u6nglj

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy przed komputerem z czasem odczuwamy odrętwienie ramion i szyi, uczucie ciężkości w nogach oraz bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ruchu, gdyż brak czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te części ciała, w których czujemy ból. Elementy zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje nogi, kolana, szyję, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także relaksuje, co owocuje spokojniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Modułowość jest istotną zaletą urządzeń firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących bądź wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]