Blog „Testy outdoorowe” sprawdza działanie urządzenia Vitberg

Blog „Testy outdoorowe” sprawdza działanie urządzenia Vitberg

Wejdź na http://bit.ly/2EKkgDl, aby odnaleźć szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej intensywności, może znacznie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle szyi, nóg czy kręgosłupa. Urządzenia masujące polskiej firmy Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Aparaty Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Moduły do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z części bazowej (koniecznej do pracy całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do relaksu i walki z symptomami stresu.

Urządzenie wykonane jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom intensywności drgań. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]