Autor bloga „Polaku lecz się sam” ocenia materace do wibroterapii od Vitberg

Autor bloga „Polaku lecz się sam” ocenia materace do wibroterapii od Vitberg

Szukasz szczegółowych informacji o marce Vitberg? Zajrzyj na https://polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po miesięcznym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – opinie autora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, że już po kilku zabiegach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed monitorem. Dodatkowo użycie programu relaksacyjnego poprawiło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała i niwelacji napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy stosowaniu zestawów masujących marki Vitberg istotna jest regularność zabiegów, ponieważ wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Zaletą zestawem RAM Vitberg+ jest także jego estetyka, wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji oraz to, iż jest to produkt rodzimej marki. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całego zestawu (lub wyłącznie poszczególnych jego modułów) rekomenduje się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg, które działają na terenie całej Polski.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]