Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Na http://tinyurl.com/zjjde5j poznasz korzystną ofertę wynajmu szalunków Kraków

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej stosowanych na budowach technologii. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego rodzaju forma, którą wypełnia się betonem – najczęściej przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są z drewna, jednak spotyka się także konstrukcje zrobione z metalu, a niekiedy również plastiku. Pozostałymi potrzebnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają wypracowanie odpowiednich rezultatów. Jednak ze względu na wysokie ceny nie wszystkie ekipy remontowe mają własne szalunki. Jeśli będą niezbędne, mogą bowiem po prostu je wypożyczyć – szczególnie, iż wynajem szalunków to dziś bardzo często wybierana usługa.

Kupno czy wynajem szalunków?

Zakup swoich szalunków będzie trafionym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zadanie budowy fundamentów, gdyż jak przed momentem wspomnieliśmy, będą one w tym celu niezbędne. Jeśli jednak wykonywanie fundamentów nie jest główną działalnością naszej firmy, dobrze rozważyć atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Głównie z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków parę razy w sezonie jest bardziej korzystne niż ich kupno. Dobrze wspomnieć również o funkcjonalności, gdyż przechowywanie rzadko używanych szalunków może powodować duże wydatki.

O czym wiedzieć przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym, jaka firma nam je zapewni. Jak ją znaleźć? Najlepiej zdecydować się na ofertę ekipy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla ekip budowlanych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, że szalunki okażą się wytrzymałe i funkcjonalne. Naprawdę istotna będzie też obsługa klienta – w sytuacji, gdy zbliża się czas startu prac nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wątpliwości dobrze z kolei wejść do sieci i dowiedzieć się, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa piszą poprzedni kontrahenci.

Nasz adres:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]