Tradycyjne projekty domów drewnianych

Tradycyjne projekty domów drewnianych

Na barteksitarski.pl zlecisz przygotowanie projektów domów drewnianych całorocznych specjaliście

Drewniane domy to budowlany hit. Nowoczesna budowa powoduje, że takie budynki nie tylko prezentują się niezwykle estetycznie, ale są również wygodne. Czy domy drewniane mogą służyć jako budynki całoroczne? Gdzie wyszukać architekta, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – lekka struktura

Nowoczesne domy drewniane to świetny pomysł na spełnienie marzenia o własnej nieruchomości. Ogromna ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Najważniejsza kwestia – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wznoszone z prefabrykatów. Odchodzą też prace związane z betonowaniem. Projektanci przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane mają coraz szersze grono fanów. To kompozycja nowoczesności z tradycją. Domy drewniane całoroczne zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem tatrzańskim. Z drugiej strony dzięki zastosowanym prefabrykatom gwarantują funkcjonalność identyczną jak tradycyjne nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – gdzie wyszukać specjalistę

Domy drewniane całoroczne to budynki wykonane z organicznych prefabrykatów, dlatego też są w całości ekologiczne. Dzięki użyciu bali osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Domy z bali charakteryzują się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie trzeba ich dodatkowo ocieplać. Dodatkowym atutem jest niewielka grubość ścian, co gwarantuje duży metraż domu. Domy drewniane można konstruować również w miesiącach zimowych, bo całość prac wykonywana jest z pominięciem schnięcia zaprawy. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]