Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Aranżacja wnętrz Kraków - usługa na miarę Twoich potrzeb

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Należy zatem zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół nieodzowny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia też wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]