Producent pokryć dachowych z blachy – co oferuje?

Producent pokryć dachowych z blachy – co oferuje?

Kup nowoczesne pokrycia dachowe.

Pokrycia dachowe z blachy ponownie wypierają z rynku montowane przez dziesięciolecia tradycyjne dachówki betonowe czy ceramiczne. Liczne plusy tego rodzaju pokryć dachowych przyczyniły się do tego, iż są one najlepszą opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz też dla inwestorów.

Blachodachówki – mniejszy ciężar na struktury dachu

Blachodachówki wygrywają na rynku pokryć dachowych z wielu przyczyn. Przede wszystkim ważą zdecydowanie mniej niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji dachu, a przy tym również ułatwia transport oraz rozładunek tych elementów. Budowa profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich instalacja jest nie tylko nieskomplikowana, ale i szybsza niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich równe ustawienie pochłania na ogół o wiele więcej czasu. Kolejną ważką zaletą pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do praktycznie dowolnej, nawet niezmiernie skomplikowanej, konstrukcji dachu, ponieważ blachodachówkę można bez problemu dociąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy sprawdzą się bardzo dobrze zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i doskonale pasuje do starszych budynków, głównie dlatego, iż mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy cechują się również lepszą szczelnością. Dodatkowo łatwo je czyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i zmycie wodą, z kolei w razie silnych zabrudzeń jakiś środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – obszerny asortyment blachodachówek i paneli dachowych

Żeby zamówić nowoczesne blachodachówki dobrej klasy nie trzeba szukać daleko. Na rodzimym rynku od 30 lat działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się szeroki asortyment blachodachówek, paneli dachowych i blach trapezowych. Produkty te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych firmy, działających w obrębie czterech województw Polski południowo-wschodniej: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. Dumą firmy REGAMET są produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się wysoką odpornością na rdzewienie, powstawanie porysowań, jak również uszkodzenia mechaniczne. Regamet troszczy się kompleksową obsługę klienta, więc nie licząc własnych produktów dostarcza też akcesoria dachowe (przykładowo folie dachowe czy obróbki blacharskie), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych cenionych producentów.

Nasz adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08