Producent okien drewnianych gwarantuje najwyższą jakość

Producent okien drewnianych gwarantuje najwyższą jakość

Poznaj ofertę producentów okien drewnianych

Klasyczne okna drewniane są bardzo wytworne i ponadczasowe. Współgrają z każdą konstrukcją – od staroświeckich nieruchomości po współczesne gmachy. Z jakich tworzyw producent okien drewnianych wykonuje swoje wyroby i dlaczego są one tak popularne w Polsce?

Producent okien drewnianych – wybierz dąb lub meranti

Obecnie okna drewniane są projektowane przy użyciu zaawansowanych metod, co sprawia, że dają niebywale wysoką izolację cieplną. Producenci okien drewnianych dodatkowo je impregnują, a utrzymanie czystości jest łatwe. Okna drewniane wyglądają bardzo pięknie, mają błyszczącą powierzchnię, eleganckie okucia. Mogą być wykonane zarówno z drewna polskiego – np. sosny, jak i typów egzotycznych (meranti). Ekologiczne gatunki w połączeniu z innowacyjnymi metodami sprawiają, że okna drewniane są tak często nabywane w Polsce.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych z reguły oferuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia bezproblemowe otwieranie oraz łatwość obróbki. Naturalne drewno posłuży przez długi okres, ponieważ można poddawać je swobodnej obróbce. Należy podkreślić, że producent okien drewnianych tworzy także wytrzymałe schody, świetne do zabytkowych budynków lub współczesnych nieruchomości. Drewno jako komponent nietoksyczny jest całkowicie ekologiczny, sprawdza się przy renowacji lokali mieszkalnych. Remontując wnętrze warto zatem wybrać szlachetne, solidne i gustowne materiały drewniane.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]