Komu zlecić budowę domów drewnianych?

Komu zlecić budowę domów drewnianych?

Na http://domygoralskie.com zamówisz budowę domów drewnianych energooszczędnych.

Mnóstwo osób marzy o wybudowaniu własnego domu. Wielu z nich udaje się zrealizować to pragnienie. Jeszcze jakiś czas temu w naszym krajobrazie przeważały domy w kształcie klasycznego pudełka. Nie zachwycały one ani urodą, ani funkcjonalnością. Wyróżniały się też wielkimi stratami energii. Aktualnie wygląda to w stu procentach inaczej. Bardzo chętnie decydujemy się na domy z drewna, które stanowią połączenie klasycznego stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć nowoczesność oraz tradycję?

Domy budowane z drewna to teraz bardzo dobry przykład na to, jak skutecznie można zestawić ze sobą klasyczny styl podhalański z współczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam komfort. Styl góralski – bo tak często określa się także styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Małe okna, charakterystyczny dach pokryty gontem, balkon lub weranda – to najbardziej charakterystyczne cechy domu wybudowanego właśnie w stylu podhalańskim. Aby jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci sięgają po liczne przeszklenia, chętnie wykorzystują także innego rodzaju nowoczesne materiały. Taki dom może być także energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci dbają o dość zwartą bryłę domu, zalecają dobór właściwych okien i właściwe ocieplenie. Domy drewniane wybudowane w stylu góralskim połączonym z nowatorskimi elementami napotyka się często w jednym regionie naszego kraju. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której położone jest malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –zleć projekt architektowi z doświadczeniem

Wykonanie doskonałej jakości projektu domu drewnianego, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie należy do prostych. Dlatego najrozsądniej jest zlecić to zadanie fachowcom. Dokładnie tak samo jest już podczas budowy domu. Tylko wówczas będzie można być pewnym, że dom będzie wyglądał świetnie, a jednocześnie będzie trwały oraz komfortowy w użytkowaniu.

Nasz adres:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]