Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Biuro projektów Kraków. Kompleksowa pomoc profesjonalistów

Pracownia architektoniczna oferuje obszerny wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w komfortowym i funkcjonalnym domu jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji oraz przedsiębiorstw. Architekt wykonuje kompleksowy projekt obiektu, a później aktywnie nadzoruje przebieg robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odnowę budynku albo proponuje aranżację już wybudowanych mieszkań.

Jak wesprze Cię doświadczone biuro projektów?

Szukasz niespotykanych, pomysłowych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się na tle wielu budynków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie wygodny, a równolegle funkcjonalny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany zgodne z aktualnymi nurtami architektonicznymi.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i wnętrz mieszkań i domków jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to między innymi żłobki, obiekty rekreacyjne, biura czy apartamenty pod wynajem. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, a także specyfiki danego obiektu. Nasza pracownia architektoniczna może również zaplanować przestronne i praktyczne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]